A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тетерівська об'єднана територіальна громада
Житомирська обл. Житомирський р-н.

2016 рік

Додаток 1

до рішення третьої сесії

І скликання сільської ради

від 18.01.2016 року  №113

Тетерівська сільська рада об’єднаної територіальної громади

ПРОГРАМА  ЕКОНОМІЧНОГО  ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ  ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2016 РІК

Вступ

                     Програма (стратегія) економічного  та соціального розвитку Тетерівської ОТГ на 2016 рік (далі – Програма) розроблена  сільською радою  відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» з урахуванням пріоритетів загальнодержавної політики, інтересів територіальних громад, визначених потребами їх мешканців.

                      При її розроблені враховано головні стратегічні  цілі, визначені у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 385, та завдання Плану заходів на 2015-2017 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.10.2015 №821.

                    На підставі оцінки ресурсного потенціалу громади, тенденцій соціально – економічного розвитку у 2014-2015 роках, наявних проблем і можливих ризиків у Програмі визначено пріоритети, завдання економічної та соціальної політики на 2016 рік, інструменти їх реалізації.

                     Заходи Програми спрямовані на запобігання впливу на економіку громади негативних внутрішніх  і зовнішніх чинників, забезпечення її конкурентоспроможності, підвищення рівня та стандартів життя жителів громади.

                   Фінансування заходів Програми передбачено за рахунок коштів сільського, обласного бюджетів, субвенцій з державного бюджету, інвесторів та власних коштів підприємств.

                   Враховуючи, що обмеженість бюджетних коштів не дозволяє в повній мірі вирішити ключові проблеми громади,  Програма передбачає концентрацію ресурсів на реалізацію низки інфраструктурних проектів, вкрай необхідних  для громади.

                   У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни та доповнення до Програми затверджуються сесією Тетерівської сільської ради ОТГ.

                    Для оцінки якості та повноти реалізації програмних завдань і заходів здійснюватиметься щоквартальний моніторинг виконання Програми економічно-інвестиційним сектором сільської ради.

"Повна версія для завантаження"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь