Консультаційний пункт з питань військового обліку, мобілізації та бронювання

07 Лютого, 2023 р., 16:32
6 лютого у Житомирському обласному ТЦК та СП роз’яснили деякі питання щодо мобілізації, зокрема, розтлумачили, як працює «білий квиток».
30 Грудня, 2022 р., 16:07
Запроваджується ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також створення системи військового обліку. Йдеться про те, що військовий облік буде максимально автоматизовано та забезпечено взаємодію різних реєстрів і органів, щоб територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати) було простіше збирати інформацію про військовозобов’язаних. Запроваджується інформаційна взаємодія між порталом «Дія» та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Військовозобов’язані зможуть передавати про себе дані військкоматам через застосунок «Дія», зокрема під час зміни місця проживання. Надсилання повісток через цей сервіс Порядком не передбачено.
03 Червня, 2022 р., 16:20
Військовозобов’язані — це громадяни, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави. Про права та обов’язки військовозобов’язаних в умовах воєнного стану консультують юристка Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Ольга Волощук та волонтер БПД Юлія Усата.