Презентація напрацювань проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Житомирській області»

Дата: 11.01.2024 16:47

Дата: 12 січня 2024 року

Формат: Онлайн, ZOOM

Попередня реєстрація учасників заходу за посиланням:

Анкета для участі в онлайн-заході "Проведення презентаційного заходу на обласному рівні із залученням громад Житомирської області" (google.com)

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

Launch Meeting - Zoom

https://us06web.zoom.us/j/81656717313?pwd=RPqg4cmkSK5bW1PLjcttUunbHByTzi .1

Ідентифікатор конференції: 816 5671 7313

Код доступу: 769290

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

11:00 – 11:20 Вітальне слово Олександр Вознюк, Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Ганна Борова, Радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

11:20 – 11:50 Презентація напрацювань проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» 1. Рекомендації для органів місцевого самоврядування Олександр Вознюк, Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» 2. Рекомендації для НУО, груп активних громадян, активних громадян Дмитро Посунько, юрист проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

11:50 – 12:15 Обговорення успішних кейсів залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень громадах – партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Житомирській області. 12:15 – 12:35 Представник Житомирської обласної військової (державної) адміністрації (представник уточнюється) Заплановані заходи щодо виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021- 2026 роки.

12:35 – 13:00 Запитання-відповіді