Громадські обговорення

Дата: 30.04.2024 08:18

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури громадських обговорень щодо врахування інтересів під час розроблення детального плану території: визначення містобудівних потреб земельної ділянки 1822087200:02:002:1240 площею 0,0687 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Тетерівка, Житомирського району, Житомирської обл.

Замовник: Тетерівська сільська рада

Розробник:  Тичина Н.В.

Платник:  Акуленко Ю.М.

Оприлюденння ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 30 квітня 2024 року по 24 травня 2024 року за адресою:  приміщення сільської ради с. Тетерівка   вул.. Шевченка 25, Житомирського району, Житомирськорї області.

Відповідальна особа за прийом пропозицій -  секретар сільської ради Козел Л.І.

Слухання відбудеться 24 травня 2024 року о 11.00 год. в приміщенні Тетерівської сільської ради (с.Тетерівка, вул.Шевченка 25) з дотриманням усіх карантинних заходів.