До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 02.05.2024 15:19

Фото без опису

З метою формування дієвого механізму взаємодії органів місцевого самоврядування і суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості щодо створення в Тетерівській громаді сприятливих умов для розвитку бізнесу, рішенням виконавчого комітету №33-О від 18 квітня 2024 року затверджено Положення про Раду підприємців при виконавчому комітеті Тетерівської сільської ради.

-положення-

Склад Ради підприємців буде затверджено розпорядженням сільського голови,  тому просимо Вас подати свої кандидатури згідно заяви, що додається до оголошення.

Заяви  можна подавати в електронному вигляді  на електронну пошту фінансового відділу Тетерівської сільської ради buh_teterivska_otg@ukr.net або в письмовому вигляді за адресою: с.Тетерівка, вул.Шевченка, 25. Прийом заяв триватиме до 31 травня 2024 року.

-заява у форматі WORD-

-заява у форматі PDF-