З нагоди святкування Дня Європи, Всесвітнього Дня Вишиванки та Дня Матері  18 травня 2017 року на території Тетерівської територіальної громади відбулися ряд заходів.

Дата: 18.05.2017 13:45

Святкове дійство розпочалося великою вишиванковою ходою центром села, в якій взяли участь учні  Тетерівської ЗОШ та вчителі, вихованці та вихователі дитячого садочка, працівники культури Тетерівської громади , працівники Тетерівської сільської ради, депутати  та члени виконкому.

Продовжили свято перед Будинком культури с. Тетерівка  невеличкою концертною програмою.яка об;єднала всіх учасників заходу в коло дружби та єднання. Учні школи разом з працівниками будинку культури та вихованцями дитячого садочка вишикували доріжку з вишитих рушників. Наприкінці заходу всі учасники наживо виконали Гімн України та випустили в небо жовті та блакитні кульки.

Організатор свята сектор культури і туризму Тетерівської сільської ради.