Сільський голова

Ільницька Валентина Францівна

Народилася 11 листопада 1966 року в селі Рогівка Ємільчинського району Житомирської області.

У 1984 році закінчила Ємільчинську середню школу, після чого вступила до Житомирського сільськогосподарського інституту на спеціальність: «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві», який закінчила в 1988 році

Трудову діяльність розпочала в 1988 році.

В 2006 році була обрана секретарем Денишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

В 2010 році обрана сільським головою Денишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

В 2015 році обрана сільським головою Тетерівської сільської ради об’єднаної територіальної Житомирського району Житомирської області.

В 2020 році переобрана сільським головою Тетерівської сільської ради об’єднаної територіальної Житомирського району Житомирської області.

Одружена.

Графік прийому громадян: середа з 8.00 до 12.00 год.

Секретар сільської ради

Козел Лариса Іванівна

Народилася 05 січня 1974 року в селі Ульянівка Житомирського району Житомирської області.

У 1991 році закінчила Денишівську середню школу, після чого вступила до Житомирського кооперативного училища яке закінчила в 1992 році.

У 2005 році закінчила навчання в Національній академії державної податкової служби України за спеціальністю: «Облік і аудит».

Трудову діяльність розпочала в 1992 році.

В 2010 році була обрана секретарем Денишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

В 2015 році обрана секретарем Тетерівської сільської ради об’єднаної територіальної Житомирського району Житомирської області.

В 2020 році переобрана секретарем Тетерівської сільської ради об’єднаної територіальної Житомирського району Житомирської області.

Одружена.

Графік прийому громадян: понеділок, середа з 8.00 до 12.00 год.

Керуючий справами сільської ради

Кучер Володимир Михайлович

Народився 07 серпня 1963 року в селі Груд Новоград-Волинського району Житомирської області.

У 1980 році закінчив середню школу

1981-1983 роки служба у збройних силах

1989 - закінчив навчання у Житомирському сільськогосподарському інституті

1987-2000 робота в колгоспі ім Щорса

2000-2003 заступник директора СТОВ "Тетерів"

2003-2007 начальник відділу головного управління агропромислового розвиткуоблдержадміністрації

2013-2016 головний спеціаліст Житомирської районної ради

2016  керуючий справами Тетерівської ОТГ

Графік прийому громадян: понеділок - пятниця з 8.00 до 12.00 год.