Економічний профіль громади

Розроблено Економічний профіль Тетерівської територіальної громади Економічний профіль Тетерівської громади розроблений експертами НУО «Сучасний Формат» за підтримки проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Розроблений профіль складається з певних розділів, які включають загальну інформацію про громаду, наявні ресурси громади, зовнішньоекономічну діяльність, бізнес середовище та бюджет громади. Розроблений візуальний документ стане презентаційним при зустрічі з місцевим бізнесом та можливими інвесторами.

Дякуємо НУО «Сучасний формат» та проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за консультативну підтримку щодо питань місцевого економічного розвитку, а також за розроблений Економічний профіль Тетерівської громади.

НАТИСНІСТЬ ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ