Туристичні ресурси

12 Жовтня, 2018 р., 10:03
Монастир розташований на одній із трьох гір, скелястого берега річки Тетерів. Час заснування його різні джерела вказують різний. Синодик обителі стверджує, що він був заснований у 1583 р. князем Володимиром Житомирським. За даними історіографа монастиря А.Малевича монастир був заснований Володимиром Ольгердовичем, який у 1362—1394 рр. керував Київським князівством. У «Відомостях про Тригірський Преображенський чоловічий монастир» за 1854 рік сказано: «Засновниками цього монастиря в 1613 р. були поміщики Трояновського маєтку Микола та Феодір Олександровичі Вороничі.
12 Жовтня, 2018 р., 09:32
 На лівому березі річки Тетерів, нижче греблі розташований гранітний скельний масив висотою 20-25 м та протяжністю понад 150 м. Над та під скелями є зручні місця для облаштування наметового табору. Використовується скеледром для тренування альпіністів та скелелазів.
12 Жовтня, 2018 р., 09:18
Садиба побудована за проектом архітектора Павла Голандського наприкінці XIX (за іншими даними - на початку XX) століття за новітніми для того часу технологіями: використовували бетон та червону цеглу, фігурні елементи виконували штукатуркою по цеглі.
11 Жовтня, 2018 р., 11:25
Село Дениші – батьківщина видатного українського геолога, доктора геолого-мінералогічних наук, професора, ректора Київського університету ім. Т.Г.Шевченка, академіка АН УРСР, нашого земляка, уродженця с.Дениші, Володимира Гавриловича Бондарчука. Його ім’ям названий шкільний музей.
09 Жовтня, 2018 р., 16:07
Візитною карткою с.Корчак є костел бл.Владислава з Гельньова, що знаходиться при в’їзді в село. Перед входом в костел розташовані розмальовані вежі, та скульптура Матері Божої Лурдської.
09 Жовтня, 2018 р., 13:38
У лісовому заказнику місцевого значення «Над Тетеревом», що займає вздовж річки майже 35 гектарів, росте близько 60 дубів поважного віку. Найстарший з них – Патріарх - має вік 590 років.