Тетерівська об'єднана територіальна громада
Житомирська обл. Житомирський р-н.
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  

ПОРЯДОК
проведення  конкурсу на заміщення  вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Тетерівської сільської ради

Загальні положення


1. Даний Порядок розроблений відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 (із змінами)  та визначає правові та організаційні засади  проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування третьої - сьомої категорій (далі - конкурс) в Тетерівській сільській раді, крім випадків, коли законами України встановлено інший порядок заміщення таких посад.
2. Конкурс на заміщення вакантної посади повинен забезпечувати конституційне право рівного доступу до служби в органах місцевого самоврядування  громадян України.
3. Для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад розпорядженням голови сільської ради утворюється конкурсна комісія у складі голови, секретаря і членів комісії.
Очолює конкурсну комісію заступник керівника державного органу, або керуючий справами органу. До складу конкурсної комісії входять представники кадрової та юридичної служб, а також окремих структурних підрозділів виконавчого апарату сільської ради.
4. Переведення на рівнозначну або нижчу посаду в структурі сільської ради,  а також просування по службі посадових осіб, які зараховані до кадрового резерву чи успішно пройшли стажування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, може здійснюватися без конкурсного відбору.


Умови проведення конкурсу


5. Рішення про проведення конкурсу приймається сільським головою за наявності вакантної посади.
6. До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
визнані в установленому порядку недієздатними;
мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадових осіб місцевого самоврядування;
у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
в інших випадках, установлених законами.
7. Особи, які подали необхідні документи для участі у конкурсі, є кандидатами на зайняття вакантної посади (далі - кандидати).
8. Конкурс проводиться поетапно:
     - публікація оголошення про проведення конкурсу в пресі або поширення його через інші засоби масової інформації;
     - прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, та їх попередній розгляд на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам до відповідного рівня посади;
     - проведення іспиту та відбір кандидатів.


Оголошення про конкурс


9. Оголошення про проведення конкурсу повинно бути опубліковано в пресі або поширено  через інші офіційні засоби масової інформації не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу та доведено його до відома працівників Тетерівської сільської ради.
10. В оголошенні про проведення конкурсу повинні міститися такі відомості:
     - найменування  органу місцевого самоврядування із зазначенням його місцезнаходження, адреси та номерів телефонів;
     - назви вакантних посад із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою;
     - основні вимоги до кандидатів,  згідно з типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад державних службовців;
     - термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).
В оголошенні може міститися додаткова інформація, що не суперечить законодавству про  службу в органах місцевого самоврядування.
11. При заміщенні вакантних посад, призначення на які відповідно до законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України здійснюється за іншою процедурою, а також у разі прийняття сільським головою рішення про призначення осіб згідно з п.4 цього Порядку, конкурс не оголошується.


Прийом та розгляд документів на участь у конкурсі


12. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
копію документа, який посвідчує особу;
копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
Особи, які працюють у Тетерівській сільській раді і бажають взяти участь в конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.
13. Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
14. Забороняється вимагати відомості та документи, подання яких не передбачено законодавством.
15. Кадрова служба перевіряє подані документи на відповідність їх встановленим вимогам, передбаченим для кандидатів на посаду посадових осіб місцевого самоврядування.
16. Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.
Якщо кандидат наполягає на участі у конкурсі за даних обставин, він допускається до конкурсу, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.
17. Подані документи і матеріали конкурсної комісії зберігаються у кадровій службі.
18. Іспит проводиться конкурсною комісією відповідно до Порядку проведення іспиту  на заміщення вакантних посад посадових осіб  місцевого самоврядування Тетерівської сільської ради


    Оголошення результатів конкурсу


19.  Конкурсна комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит, на своєму засіданні здійснює відбір осіб для зайняття вакантних посад державних службовців.
20. Інші кандидати, які успішно склали іспит, але не були відібрані для призначення на посади, у разі їх згоди, за рішенням конкурсної комісії можуть бути рекомендовані для зарахування до кадрового резерву і протягом року прийняті на вакантну рівнозначну або нижчу посаду без повторного конкурсу.
Якщо за результатами конкурсу не відібрано жодного з кандидатів для призначення на посаду, конкурсна комісія не може рекомендувати цих кандидатів до кадрового резерву.
21. Якщо жоден з кандидатів не рекомендований конкурсною комісією для зайняття вакантної посади державного службовця, оголошується повторний конкурс.
22. Засідання конкурсної комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менше ніж 2/3 її складу.
23. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів присутніх на її засіданні членів конкурсної комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.
У рішенні комісії, що подається сільському голові, обов'язково зазначаються пропозиції щодо призначення конкретного кандидата на вакантну посаду та визначаються кандидатури для зарахування до кадрового резерву.
24. Засідання конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами комісії і подається сільському не пізніше ніж через два дні після голосування. Кожний член комісії може додати до протоколу свою окрему думку.
25. Конкурсна комісія повідомляє кандидатів про результати конкурсу протягом трьох днів після його завершення.
Якщо посада, на заміщення якої проведено конкурс, передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища чи належить до посад з підвищеним корупційним ризиком, перелік яких затверджується Національним агентством з питань запобігання корупції, відібраний для призначення на таку посаду кандидат протягом трьох днів з дати одержання повідомлення про результати конкурсу надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” та медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я.
26. Рішення про призначення на посаду державного службовця та зарахування до кадрового резерву приймає керівник державного органу на підставі пропозиції конкурсної комісії протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією.
Якщо посада державного службовця передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища чи належить до посад з підвищеним корупційним ризиком, перелік яких затверджується Національним агентством з питань запобігання корупції, рішення про призначення на таку посаду приймається за результатами спеціальної перевірки, проведеної відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.
27. Рішення конкурсної комісії може бути оскаржене сільському голові протягом трьох днів після ознайомлення з цим рішенням.
28. Рішення сільського голови може бути оскаржене у порядку, визначеному законодавством.


    Сільський голова                                                                                 В.Ф. Ільницька

- НАТИСНІТЬ ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНЕНТ-

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь