КО "КУ"ЦСП" Тетерівської сільської ради"

Комунальна організація «Комунальна неприбуткова установа

«Центр надання соціальних послуг» Тетерівської сільської ради»

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Тетерівської сільської ради !

Юридична адреса комунальної організації «Комунальної неприбуткової установи «Центр надання соціальних послуг» Тетерівської сільської ради»: 12421, Житомирська область, Житомирський район, с. Корчак, вул. Чуднівська, 27.

Центр надання соціальних послуг Тетерівської сільської ради діє на підставі Положення комунальної організації «Комунальної неприбуткової установи «Центр надання соціальних послуг» Тетерівської сільської ради», затвердженого рішенням Тетерівської сільської ради від 20.12.2019 №2184 зі змінами, внесеними рішенням першої сесії ІІ скликання від 19.11.2020 року № 15.

Метою діяльності Центру надання соціальних послуг є сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Центр надання соціальних послуг діє на принципах законності, дотримання і захисту прав людини, адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних коштів, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

КО «КУ «Центр надання соціальних послуг» Тетерівської сільської ради» надає наступні соціальні послуги жителям громади:

• Консультування;
  • Інформування;
  • Представництво інтересів;
  • Екстрене (кризове) втручання;
  • Догляд вдома;
  • Соціальна профілактика;
  • Соціальний супровід осіб/сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах;
  • Соціальний супровід сімей, які виховують дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • Натуральна допомога.

ПОСИЛАННЯ НА УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ