Служба у справах дітей Тетерівської с/р

с. Дениші вул.Михайлівська 51

тел. 0984324642

пн-чт з 8:00 до 17:00 пт з 8 до 15:45

02 Грудня, 2022 р., 09:39
#16_днів_проти_насильства у Тетерівській територіальній громаді відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з працівниками районного відділу поліції №1
24 Грудня, 2021 р., 10:20
   Тетерівська громада відкрила свій другий дитячий будинок сімейного типу. На урочистості з нагоди відкриття прибули почесні гості: голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, т.в.о. голови Житомирської райдержадміністрації  Олександр Хомич, заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк, депутати різних рівнів рад, т.в.о. начальника служби у справах дітей Житомирської облдержадміністрації Людмила Пастушенко.
06 Грудня, 2021 р., 14:50
Щорічно в Україні, а також і в Тетерівській територіальній громаді з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
06 Грудня, 2021 р., 12:08
Служба у справах дітей Тетерівської територіальної громади спільно з працівниками ГУ ДСНС в Житомирській області робили обходи серед людей похилого віку, багатодітних родин та сімей які перебувають у складних життєвих обставинах. При проведенні інструктажів доводили до населення вимоги щодо недопущення випадків самовільного спалювання сухої трави, правила безпечної поведінки дітей під час періоду зимових канікул та дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, електричних мереж та приладів.
13 Вересня, 2021 р., 16:04
Для роботи патронатним вихователем шукаємо родини, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
13 Вересня, 2021 р., 15:56
    Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я і розвитку  дитини, а нерідко являється загрозою  життю чи навіть є причиною смерті.