Чужих дітей не буває!

Дата: 24.12.2021 10:20

Тетерівська громада відкрила свій другий дитячий будинок сімейного типу. На урочистості з нагоди відкриття прибули почесні гості: голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, т.в.о. голови Житомирської райдержадміністрації  Олександр Хомич, заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк, депутати різних рівнів рад, т.в.о. начальника служби у справах дітей Житомирської облдержадміністрації Людмила Пастушенко.

Сім’я Клімачових: Світлани Броніславівни та Бориса Євгенійовича, які виховують 2 рідних дітей, водночас стала багатодітною. Майже відразу вони прийняли на виховання  7 дітей,  які позбавлені батьківського піклування.

Розчулені батьки,  безмежно щасливі  діти приймали від гостей подарунки, іграшки, солодощі, запрошення на Новорічну губернаторську ялинку. З вдячністю і гордістю вони показували свої кімнати, ліжечка, іграшки, розповідали  про свої дитячі мрії.

Вітання з нагоди відкриття будинку сімейного типу та подарунок від народного депутата України  політичної партії «Слуга народу» Сергія Кузьміних передали його помічники.

Сільський голова Валентина Ільницька та батьки вихователі  щиро дякували голові облдержадміністрації Віталію Бунечку, депутату обласної ради  від політичної партії «Наш край» Ігорю Ходаку;  депутату сільської ради, підприємцю Олександру Вітенко; заступнику голови громадської ради Житомирської райдержадміністрації, голові благодійного фонду «Добробут Полісся» Ірині Шевцові;  підприємцю Костянтину Гончару;  підприємцю Володимиру  Новіцькому,  членам виконкому сільської ради – Ганні Рибинській, Дмитру Мічуріну, голові благодійного фонду «Ангели доброти» Дмитру Нужді; депутату сільської ради від політичної партії «Наш край» Ірині Щербатюк, сільським старостам Оксані Курильчук, Вікторії Франькевич, Катерині Котвіцькій, Володимиру Умінському,  завдяки яким казка в житті обездолених дітей відбулася, а  красивий будинок, який їх прийняв,  наповнився затишком, комфортом та всіма необхідними побутовими речами, так необхідними у повсякденному житті дітей.

Чужих дітей не буває, підсумувала  урочистості Валентина Францівна та висловила сподівання на те , що кожен громадян, кому не байдужа доля дитини,  зможе в майбутньому долучитися до благородної справи. Жодна дитина не повинна бути покинутою. Кожна дитина заслуговує на батьківську любов та увагу сімейний затишок, підтримку та допомогу.