Вакансії

Розпорядження "Про затвердження складу конкурсної комісії, Порядків  проведення конкурсу,  іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб Тетерівської сільської ради"

Склад конкурсної комісії із заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Тетерівської сільської ради

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ НА КОНКУРС

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТУ

04 Лютого, 2022 р., 10:03
Тетерівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань соціального захисту Центру надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області. Додатково інформуємо, що робоче місце спеціаліста буде розташоване в с. Висока Піч  Житомирського району.
04 Лютого, 2022 р., 09:50
Тетерівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань соціального захисту Центру надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області. Додатково інформуємо, що робоче місце  спеціаліста буде розташоване в с. Корчак  Житомирського району.
30 Серпня, 2021 р., 16:38
05 Березня, 2021 р., 15:55
Відділ освіти Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:
05 Березня, 2021 р., 15:46