"ЗАВЕРШЕНО" - конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Високопічська мистецька школа»

Дата: 19.01.2021 13:18

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Високопічська мистецька школа»

Відповідно до ст.21 ЗУ «Про культуру» Відділ культури і туризму Тетерівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директора КЗ «Високопічська мистецька школа».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• вища освіта за фахом за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,
  • вільне володіння державною мовою,
  • педагогічний стаж / стаж роботи в сфері культури не менше 3-ох років.
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника директора КЗ «Високопічська мистецька школа».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

— заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» написану власноруч

— автобіографію, та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу);

— копію документа, що посвідчує особу;

— копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

— копію документа про вищу освіту;

— копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності/стаж роботи в сфері культури не менше трьох років на момент подання документів;

— мотиваційний лист, складений у довільній формі;

— стратегію (перспективний план) розвитку Школи на 5 років, складену(ий) в довільній формі.

Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто або надсилаються на поштову або електронну адресу Відділу культури і туризму упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, за адресою: 12420 Житомирська обл., Житомирський район, с.Тетерівка, вул.Шевченка, 25б. Електронна адреса: skteterivka@ukr.net

Довідки за телефоном:  +380966544712

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Строк приймання документів на участь у конкурсі:

документи на участь у конкурсі приймаються з 20.01.2021 року з 8.00 год.-17:00 год., та триває упродовж 30 днів - до 19.02.2021 року включно.