Управління Держгеокадастру у Житомирському районі

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
  2. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
  3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
  4. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
  5. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
  6. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі: витягу з Державного земельного кадастру.
  7. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).
  8. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.
  9.  Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).
  10.  Видача довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
  11. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.
  12. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.
  13. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.