Дата: 02.09.2016 13:50

Тетерівська сільська рада Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

спеціаліста сектору земельних відносин містобудування та архітектури

Вимоги до кандидата:

вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;. стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office.

Оголошення надруковано в газеті «Приміське життя» від 02.09.2016 №36

Прийом документів:

з 02 вересня 2016 року по 01 жовтня 2016 року

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи Тетерівської сільської ради додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

с. Тетерівка, Житомирського району, Житомирської області, вул. Шевченка, буд.25, тел.: 24-56-24.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні»

ПОРЯДОК проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування Тетерівської сільської ради

Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей про осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування

Зразки документів