12.04. 2017 року  сесією Тетерівської сільської ради прийнято рішення про закриття влітку 2017 року Корчацької ЗОШ І- ІІ ступенів, в якій навчається 40 учнів і працює 16 вчителів.

Дата: 13.04.2017 09:33

Таке рішення прийняте з метою удосконалення та упорядкування мережі навчальних закладів, економного, раціонального використання бюджетних коштів відповідно до ст. 43 та пункту 10 Прикінцевих положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 11,14, 36 Закону України «Про освіту», пункту 21 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.09.2013р. № 686-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», керуючись Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затверджене рішенням 20 сесії Тетерівської сільської ради 1 скликання № 416 від 27.11.2013 р. та враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства.

У 2017 році на освіту в Тетерівській сільській раді заплановано виділити 1026326 грн., з них освітня  субвенція складає 5874300 грн., що є недостатнім для функціонування навчальних закладів. Важливим є  те, що відповідно до потреб в коштах на 2017 рік по загальноосвітніх закладах Тетерівської сільської ради на 1 учня Корчацької  ЗОШ І-ІІ ступенів буде витрачено 42431 грн., тоді як на 1 учня Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 17735 грн. У Корчацькій школі навчається 40 учнів, з  дев’яти класів - у п’яти навчання проводиться за індивідуальним планом, так як наповнюваність класів менше 5 учнів.

Звичайно, в результаті закриття школи дітям гарантується підвезення до найближчих шкіл шкільним автобусом (за рішенням батьків), педагогічні працівники будуть працевлаштовані. Такий крок дасть можливість вирішити не тільки питання фінансового забезпечення, а й дати якісну освіту дітям в школах з більш потужною навчальною базою, що є надзвичайно важливим у наш час.