Обласний фестиваль "Великодні дзвони" м.Житомир

Дата: 03.04.2017 14:53

1 квітня 2017 року в м. Житомирі відбувся обласний фестиваль творчої молоді "Великодні дзвони", в якому прийняли участь солісти та художні колективи закладів культури Тетерівської об"єднаної громади.

Танцювальний колектив "Барви" (керівник Катерина Рибалко) БК с. Тетерівка був відзначений дипломом за участь у фестивалі, вокальний ансамбль "ГОЛОСок"  (керівник Валентина Тепла) БК с. Тетерівка отримав диплом за третє місце, солісти Марія Василенко та Анастасія Юрченко (керівник Валентина Тепла) БК с. Тетерівка відзначені дипломами за друге місце.

Солісти Будинку культури с. Дениші Тетяна Калістратова та Даяна Ясюлевич (керівник Ірина Дехтярук) нагороджені дипломами за друге місце.

Дякуємо всім учасникам та керівникам за участь в Обласному фестивалі " Великодні дзвони" та вітаємо з перемогою. Творчої наснаги та нових здобутків!

-танцювальний колектив "Барви"

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)