14.06.2018 р в Будинку культури Тетерівської ОТГ  відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Дата: 15.06.2018 10:06

Зі святкової сцени медикам громади лунали слова привітання від сільського голови Тетерівської об’єднаної територіальної громади В.Ф. Ільницької, начальника відділу охорони здоров’я Тетерівської сільської ради С.Л. Ватраля.

На свято з вітальним словом та подарунками завітали  гості: депутат обласної ради від Всеукраїнської Чорнобильської партії Василь Стах; від народного депутата України Віктора Развадовського - помічник депутата Олександр Українець подарував медикам  громади новенькі тонометри та ноутбук; помічник депутата обласної ради Ходака І.Є. - депутат Житомирської міської ради Скоропад І.М. та помічник – консультант депутата обласної ради Солопчук О.В. подарували для лабораторії КУ первинної медико-санітарної допомоги Тетерівської сільської ради новий термостат; від ПП «Медісан» м. Житомира медики отримали набір лабораторного приладдя.

Щиро вдячні нашим меценатам за привітання та подарунки!!!

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису