Дата: 15.08.2018 15:11

Вимоги до кандидатів:

Вища освіта.  Стаж роботи за фахом не менше п’яти років, або на керівних посадах не менше 3 років. Володіння необхідною базою знань  з Законодавства України та нормативних документів для забезпечення ефективної роботи  підприємств.

Перелік документів для участі в конкурсі .

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам  а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних ;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів

Документи на участь у конкурсі приймаються до 30 серпня 2018 року включно  за адресою: Житомирський район, с. Тетерівка, вул. Шевченка, 25а,  тел. 24-56-24»