Шановні жителі громади!

Дата: 16.08.2018 09:58

ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури громадських слухань щодо врахування інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд    в с. Нова Рудня, вул.. Загородня, 10,  Тетерівської сільської ради Житомирського району.

Підстава для розробки ДПТ – рішення Тетерівської сільської ради від 28 березня 2018 року.

Орієнтовна площа  -- 0,15га .

Замовник розроблення ДПТ – Тетерівська сільська рада.

Розробник ДПТ  - ФОП  Микитенко В.А.

Оприлюденння ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 17 серпня по 17 вересня 2018 року за адресою:  приміщення сільської ради с. Тетерівка   вул.. Шевченка 25а, Житомирського району, Житомирськорї області.

Відповідальна особа за прийом пропозицій -  секретар сільської ради Козел Л.І.

Орієнтовна площа  -- 0,15га .

Замовник розроблення ДПТ – Тетерівська сільська рада.

Розробник ДПТ  - ФОП  Микитенко В.А.

Відповідальна особа за прийом пропозицій -  секретар сільської ради Козел Л.І.