12 жовтня 2018 року в Будинку культури с.Тетерівка вдруге відбувся Тетерівський фестиваль козацької пісні "Засвіт стали козаченьки".

Дата: 19.10.2018 08:52

Свято розпочалося з дефіле Військового оркестру, показового вишколу Рою «Скажені Шершні» (ЗОШ с.Тетерівка, військово-патріотична гра «Джура») та виступу представників Житомирського осередку «Пласт». Всі бажаючи змогли спробувати свої сили, долучившись до старовинної козацької забави, покататись на підводі та скуштувати козацьких страв у фойє будинку культури від установ та організацій с.Тетерівка, с.Дениші та с.Буки. Після частувань гостей було запрошено до глядацької зали познайомитись з виступами творчих колективів в рамках Фестивалю.

Свою професійну майстерність, творчий запал та артистизм продемонстрували близько 20 колективів з Тетерівської, Оліївської та Станишівської громади, а саме: військовий оркестр Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова (кер.майор П.Осінський), Житомирський осередок національної скаутської організації України «Пласт», колективи Тетерівського будинку-інтернату, дитячого садочка «Сонечко» (с.Дениші), дитячого садочка «Берізка» (с.Тетерівка), ЗОШ сіл Дениші та Тетерівка, будинку культури с.Оліївка, клубу с.Перлявка, дитячий вокальний колектив «ГолосОк», Жіночий вокальний ансамбль «Калина», родина Купчинських, Андрій Ремез, Людмила Марченко (БК с.Тетерівка), Народний аматорський гурт «Камертон (БК с.Зарічани), Вокальний ансамбль «Журавка» Житомирського відділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів, «Ретро-бальний клуб» Університету людей поважного віку, Вокальне тріо БК с.Тетерівка.