До Тетерівської ОТГ завітала польська делегація

Дата: 23.05.2019 09:48

13.05.2019 року до Тетерівської ОТГ завітала польська делегація - Марчін Пастушак та 4 директори шкіл. Вони відвідали Тетерівську ЗОШ I-III ступенів та Тетерівський ЗДО. У Тетерівському ЗДО делегація була присутня на занятті з використанням кубиків "лего". Відвідали також урок англійської мови у початковій школі. Спостерігали за проведення заходів з цивільного захисту, які були заплановані на цей день. Також перед гостями виступила команда учнів Тетерівської ЗОШ ЮІР "Автолад". Делегація відвідала виставку живопису в "Гнатюк Арт Центрі", оглянула вул.Михайлівська в м.Житомир. Наступного дня делегація направилась до Денишівської ЗОШ I-III ступенів ім. В.Г.Бондарчука. Вони булі присутні на уроці польської мови та відвідали меморіально-мінералогічний музей  ім. В.Г.Бондарчука.