Безпека на дорозі –це безпека життя!

Дата: 08.11.2019 15:40

Впродовж двох останніх тижнів на базі Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в рамках завдання ІІІ етапу Всеукраїнського змагання "Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine", було проведено серію занять та тренінгів з питань дотримання правил дорожнього руху та надання першої домедичної допомоги потерпілим у ДТП. Заняття спільно проводили працівники Житомирського РВ Національної поліції та члени команди Тетерівської школи.

Відповідно до завдання ІІІ етапу змагання було проведено тренінги та семінари з наступніх освітніх модулів:

1. 5 факторів ризику у ДТП.
  2. Особливості безпеки пішоходів.
  3. Безпека велосипедистів та мотоциклістів.
  4. Світловідбивачі на мені, на транспорті, в інфраструктурі.
  5. Безпека в автомобілі (сучасні системи активної та пасивної безпеки).
  6. Надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП.

Сусідство Тетерівської ОТГ з обласним центром та проходження через населені пункти громади траси міжнародного значення потребує звернення уваги пішоходів на ризики потрапляння в ДТП.

Були проведенні заняття із школярами 7-11 класів, вчителями та працівниками школи та дитячого садочка, батьками дітей, жителями громади.

Заняття проводили члени команди Тетерівської ЗОШ, представники Патрульної поліції та лікарі.