З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 12:41

Вітаю із Днем захисту дітей, прекрасним святом радості, надії й віри в майбутнє.

Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Батькам  побажати терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме Ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів! Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Необхідно всім нам  зігрівати   теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми: безтурботними, веселими, радісними.

Нехай небо над їх головами завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

Дорогі юні друзі! Бажаю вам  міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку й тепла. Нехай ваше життя буде сповнене яскравими барвами радості, приємними враженнями й відкриттями! Нехай здійсняться всі ваші мрії!

Зі святом вас!

З повагою

Сільський голова                                                                               Валентина ІЛЬНИЦЬКА