Вітаємо переможців Обласного багатожанрового дистанційного Фестивалю-конкурсу "Сонячні промінчики"!!!

Дата: 01.07.2020 16:23

номінація "Вокал":

солісти

- молодша вікова група: Григор'єва Єва (Романівська школа мистецтв, викл.: Діхтярук С.С.)

- середня вікова група: Гурко-Сердечна Єва (КПСМНЗ музична школа №5 м. Житомир, викл.: Опанащук І.В.) та Леоненко Олег (КПСМНЗ музична школа №5 м. Житомир, викл.: Опанащук І.В.)

- старша вікова група: Дерев’янко Світлана (Баранівська школа мистецтв, викл.: Дерев’янко Л.М.)

вокальні колективи

- молодша вікова категорія – не присуджено

- середня вікова категорія: Зразковий хор «Estrella» (КПСМНЗ музична школа №5 м. Житомир, викл.: Опанащук І.В.)

- старша вікова категорія: Дует «Долорес» (Баранівська школа мистецтв, викл.: Тимощук О.П.)

Журі відзначило також:

- Дипломами за творчу перспективу: Шпіталь Анну, Бернацьку Божену, Карпельову Варвару, Мовчан Анастасію, Федорченко Катерину, Ковпаку Альбіну, Харжинську Анастасію, Черняк Поліну, Присяжнюк Юлію, Бондарець Дарину, Лебедюка Богдана, Шпіталь Софію, Хор учнів молодших класів КПСМНЗ музичної школи №5 м.Житомир.

- Дипломами за артистизм: Науменко Анну, Седих Олексія, Козак Юлію, Дует Шилюк Анастасія та Кондратюк Павло.

- Дипломами за популяризацію української народної пісні: Паламарчук Вероніку, Фольклорне тріо "Аріанда".

- Дипломом за виконання пісні під власний акомпанемент: Рибчинську Дашу.

номінація "Інструментальне мистецтво":

- молодша вікова група: Дует «Гармонія» (Клеванська музична школа, Рівненська обл., викл.:Бородейко Л.В.)

- середня вікова група: Козлов Тимофій (ПСМНЗ Черняхівська музична школа, викл.: Зіневич Л.Г.)

- старша вікова група: Пашинська Вікторія (ПСМНЗ Черняхівська музична школа, викл.: Кленберг Н.В.)

- Дипломом наймолодшого учасника Сидорчука Моїсея

- Дипломом популяризацію струнно-смичкових інструментів: Ансамбль віолончелістів КПСМНЗ музична школа 5, м.Житомир.

- Дипломом за творчу перспективу: Чепігу Яну.

номінація "Хореографія":

- молодша вікова група: Хореографічний колектив «Натхнення» (Будинок культури с. Зарічани Станишівської сільської ради, викл.: Зозулевич Н.А.)

- середня вікова група: Колектив «ALEGRIA» (Будинок культури Городницької ОТГ, кер.:Вишинська А.А.) та Хореографічний колектив «Натхнення» (Будинок культури с. Зарічани Станишівської сільської ради, кер.: Зозулевич Н.А.)

- старша вікова група: Зразковий аматорський танцювальний колектив «Юність» (БК с.Троянів Житомирський р-н, кер.: Дверник В.М., Пелипенко Н.В.)

номінація "Театральне мистецтво": Театральний колектив «ЕТЮД» (Будинок культури с.Тетерівка, кер.: Сидорова О.О.)

Журі відзначило також:

- Дипломом за популяризацію класичного танцю: Танцювальну майстерню «Classic Ukrainian Dance», хореограф-постановник: Карпенко С.П.

Всі учасники Фестивалю-конкурсу отримають онлайн-дипломи, а з представниками переможців зв’яжуться організатори і передадуть/надішлють подарунки!