ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТЕТЕРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 03.12.2020 11:29

Фото без описуКомунальне підприємство  "Тетерів 2017" нагадує про сплату за вивіз твердих побутових відходів з населених пунктів громади. Також повідомляємо, що заборгованість населення перед КП "Тетерів 2017" станом на 1 грудня 2020 року становить 429 100 грн, це є критична сума для комунального підприємства та впливає на його роботу і СВОЄЧАСНИЙ ВИВІЗ СМІТТЯ!

Рахунок КП«Автотранспортне підприємство 0628» за вивіз сміття с.Тетерівка та утилізацію складає 35-37 тисяч гривень в місяць. Сплата населення за календарний місяць становить 25-30 тисяч гривень (близько 55%). Ці кошти навіть не покривають рахунків за вивіз сміття не кажучи про заробітну плату двірників та вивіз сміття з усіх інших сел громади!!!

В разі подальшої несплати населенням коштів за вивіз ТПВ, комунальне підприємство буде змушене не заключати договора з підприємствами, які мають право на збір та вивіз сміття.

Оплата за послуги проводиться до 05 числа місяця наступного за звітним. Реквізити для оплати в банківських установах та відділеннях поштового зв'язку наступні:

Отримувач: Комунальне підприємство «Тетерів 2017 Тетерівської сільської ради»

рр: UA543204780000026005924429021

МФО 320478 АБ Укргазбанк  Код:41503379

Призначення платежу: за сміття, адреса платника, прізвище, ім'я, по-батькові, період за який здійснено оплату.

ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЗАБОРГОВАНОСТІ ТА СПЛАТИ ЗА ВИВІЗ ТПВ ЗВЕРТАТИСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ -  Teteriv2017@ukr.net

або за телефонами:

Директор: 067-7678176

Бухгалтер: 067-4238162

УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ та РОЗ'ЯСНЕННЯ отримуйте он-лайн не виходячи з дому та НЕ РИЗИКУЮЧИ своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

Просимо сплачувати он-лайн через банківські установи.

ВИВІЗ СМІТТЯ НА СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)