Допомога населенню громади залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Тетерівської ОТГ

Дата: 02.03.2021 09:27

Будь-яка допомога відіграє значну роль у захисті та забезпеченні благополуччя соціально незахищених верств населення громади, особливо, коли це стосується інвалідів та малозабезпечених громадян. Тетерівська сільська рада та комунальна організація «Комунальна неприбуткова установа «Центр надання соціальних послуг» Тетерівської сільської ради» продовжують співпрацю із благодійними організаціями та фондами з метою передачі гуманітарної допомоги вразливим верствам населення.

На черговій 6 сесії ІІ скликання Тетерівської сільської ради, що відбулася   17 лютого 2021 року розглядалися заяви громадян щодо надання із місцевого бюджету матеріальної допомоги. Окрім матеріальної допомоги жителям громади надається і гуманітарна допомога.

Так, 26 лютого 2021 року фахівці комунальної організації «Комунальна неприбуткова установа «Центр надання соціальних послуг» Тетерівської сільської ради» відвідали (особу з інвалідністю) жительку села Висока Піч, якій передали ходуни колісні для допомоги у пересуванні.