Толока, фотозвіт по Корчаку

Дата: 12.04.2021 09:12

8 квітня працівники "Центру надання адміністративних послуг" Тетерівської сільської ради та інших відділів до яких долучилось КП «Тетерів 2017» прибирали територію кладовища в с.Корчак. Було зібрано та вивезено 5 машини сміття. Також 1 квітня було прибрано територію біля сільської ради та траси  в с.Корчак.

Нагадуємо: Незабаром поминальні дні. Прийнято прибирати та прикрашати могили вінками та квітами. Останні роки популярними стали штучні квіти, виготовлені з пластику. Нажаль немає жодного безпечного методу їх утилізації. Кожна квіточка на вінку складається із кількох деталей, які виготовляються з різного виду пластику. Він, зазвичай, не маркований. Через це його неможливо розсортувати для переробки. Пластик, з якого зроблені квіти, розкладається понад сто роківБудьте відповідальними до себе, близьких та довкілля! Відмовтесь від штучних квітів, зберігайте світлу пам’ять про померлих піклуючись про майбутні покоління, обирайте живі квіти та рослини.

Шановні жителі та гості громади будь-ласка викидайте сміття у призначених для цього місцях.