Розпочато ямковий ремонт дороги по вулиці Шкільна

Дата: 28.04.2021 15:33

У Тетерівській ОТГ за рахунок коштів сільської ради було розпочато ямковий ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Тетерівка. Технологія ямкового ремонту доріг полягає у тому, що пошкоджену площу асфальтного покриття видаляють за допомогою асфальтної фрези, а на її місце кладуться нові шари.

Фото без опису"Карту, яку вирізає фреза, ми вимітаємо, спочатку механічно, потім вручну, – розповідає дорожній працівник. – Якщо потрібно, засмолюємо її бітумною сумішшю. Потім привозять асфальт, бригада йде позаду нас, каток каткує. Такі латки служать не один рік. Якщо їх покласти не у мороз, а у суху погоду, то вони служитимуть кілька років".

До робіт також долучилось КП "Тетерів 2017" яке прибрало зрізаний асфальт який буде використаний для подальшої підсипки ям по громаді.