І знову сміття!

Дата: 29.10.2021 08:35

В селі Висока Піч біля вул.Соснова за координатами 50.194843724769, 28.245838880539 було ліквідовано стихійне сміттєзвалище яке утворилось завдяки жителям села. КП «Тетерів 2017» за підтримки Тетерівської сільської ради провели роботу та вивезли 8 машин сміття загальним об’ємом 46м³. Парадокс, але самі жителі села Висока Піч і пишуть скарги до управління екології.

Шановні мешканці громади! З метою збереження стану навколишнього природного середовища нашої громади, котрий раз закликаємо Вас: не вивозити побутове сміття у не встановлені місця для складування відходів, вздовж лісосмуг та не створювати несанкціоновані сміттєзвалища.

Майже рік тому 29.12.2020 року було прибрано стихійне сміттєзвалище поруч з трасою Т0601 на відрізку автодороги Висока Піч – Залужне. І яке наше розчарування що станом на 26.10.2021 там утворилась знову сміттєзвалище! Дякуємо КП «Тетерів 2017» що вони ліквідували його у черговий раз!!! «Люди! Схаменіться! Що ж ви робите!»