Тетерівську територіальну громаду відвідала Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна

Дата: 05.11.2021 13:45

Тетерівську територіальну громаду 4 листопада відвідала Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна з заступником Житомирської ОДА Віктором Градівським. На базі громади було проведено круглий стіл на тему «Формування соціального сервісу у громадах: можливості та виклики». До круглого столу долучилися представники профільних структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації, громадські організації та територіальні громади.

Міністр підкреслила, що у фокусі уваги спільної роботи Мінсоцполітики з громадами завжди будуть діти, які не повинні потрапляти в інтернатні заклади. Тому дуже важливою є робота служби у справах дітей з попередження кризових ситуацій у родинах, щоб діти не залишались сиротами при живих батьках.

Також у рамках робочої поїздки Міністерка відвідала Центр надання адміністративних послуг у селі Корчак.