Привітання з Днем працівника культури

Дата: 10.11.2021 09:33

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади! Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом!

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени Тетерівської територіальної громади бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та країни.

З нагоди свята в клубі села Тетерівка сільський голова та старости громади привітали працівників культури з професійним святом.