Актуальні зміни земельного та податкового законодавства - Віктор Доброльожа

Дата: 21.02.2022 14:06

На запрошення сільського голови  нотарісом Доброльожею В. було поінформовано депутатський корпус , старост та всіх присутніх на сесії щодо актуальних змін до земельного та податкового законодавства в частині продажу або дарування земельних паїв. ознайомитися з основними тезами виступу можна за посиланням на сайті районного тижневика "приміське життя :

- ЯК ОПОДАТКОВУЄТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ ПРИ ДАРУВАННІ

- ЧИ МОЖНА ПОДАРУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ ПЛЕМІННИКОВІ ТА ПРОДАТИ БУДИНОК БЕЗ КАДАСТРОВОГО НОМЕРА НА ЗЕМЛЮ

Тетерівській громаді в особі її очільника  також було презентовано календар-галерею  авторства відомого художника, музиканта і громадського діяча родом із Житомирщини Юрка  Журавля "Знай наших" ( дивись фото) із промовистою приписом" Хто історію вивчає-перемогу здобуває" щодо визначних Українців, які творили історію нашої держави ( їх думок, вчинків, перемог тощо).