Громадські обговорення (оновлено)

Дата: 18.11.2022 14:40

ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури громадських обговорень щодо врахування інтересів під час розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Нова Рудня Житомирського району, Житомирської області.

Замовник: Тетерівська сільська рада

Розробник: ФОП Тичина Н.В.

Платник: Кирейчук М.Д.

Оприлюденння ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 16 листопада 2022 року по 16 грудня 2022 року за адресою:  приміщення сільської ради с. Тетерівка   вул.. Шевченка 25, Житомирського району, Житомирськорї області.

Відповідальна особа за прийом пропозицій -  секретар сільської ради Козел Л.І.

Слухання відбудеться 16 грудня 2022 року о 10.00 год. в приміщенні Тетерівської сільської ради (с.Тетерівка, вул.Шевченка 25) з дотриманням усіх карантинних заходів.