Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2022 19:02

Шановна громадо!

Від усього серця хочемо привітати Вас із світлими, теплими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Хочемо побажати всім здоров’я, взаєморозуміння і побільше позитивних життєвих подій. Нехай Новий рік і Різдво принесуть вам благополуччя і злагоду, хай у кожного в родині панує добробут, радість та щастя, а любов близьких зігріває вас у важку хвилину.

Цей рік видався не простим для нашої країни та для кожного з нас, але попри всі події ми з вами вистояли і продовжуємо мужньо тримати дух незламного українського народу. Тож нехай рік новий стане часом реалізації планів і здійснення мрій.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання, і цього разу бажання в усіх нас єдине - Перемога України та мирне небо. Бажаємо нам та нашій країні - довгоочікувані мир і спокій.

Особливі слова подяки хочеться висловити нашим мужнім хлопцям та дівчатам, які саме зараз незважаючи ні на що, б`ють ворога та визволяють нашу рідну землю. Витримки вам, наші захисники! Фізичних та духовних сил, Божого Благословення та якнайскорішого повернення додому!

З Різдвом Христовим!

З новим 2023 роком, роком Перемоги!