Дата: 12.05.2023 15:23

На роботу в комунальне підприємство Тетерівської громади потрібен фахівець із соціальної роботи. Є можливість здобути нові навички, проходити курси підвищення кваліфікації за відповідним напрямком роботи і працювати у молодому та дружньому колективі. Офіційне працевлаштування, гарантовані виплати, передбачений чинним законодавством.
Фахівець із соціальної роботи – це спеціаліст, який здійснює соціальну роботу на певній, закріпленій за ним території громади та веде випадки сімей, осіб, які потрапили в складні життєві обставини, представляє їх інтереси, забезпечує доступ до необхідних послуг, оцінює їх ефективність та виконує інші завдання.
Вимоги до претендентів: мати повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст за спеціальностями «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Психологія», «Соціологія» без вимог до стажу роботи, однак досвід роботи буде перевагою.
Додаткову інформацію можна отримати за  телефоном 0679454894.