Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги "Поруч"

Дата: 24.05.2023 08:56

Україна протягом останніх років переживає складні події, які безпосередньо впливають на життя людей. Через війну на Сході країни тисячі людей були вимушені залишити свої домівки та переїхати в інші міста України, відчути на собі втрати близьких та травми від насильства. Також, проблема алкогольної та наркотичної залежності поширена не тільки в Україні, але й у всьому світі, і вимагає негайного вирішення.

З метою підтримки та допомоги тим, хто зазнав травм та стресових ситуацій, у місті Житомир була запущена програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #Поруч. Ця програма спрямована на допомогу вимушено переміщеним особам, алко та нарко залежним, військовим та постраждалим від війни в Україні.

Головною метою програми є надання безкоштовної психологічної та соціальної допомоги людям, які потребують її найбільше. В рамках програми проводяться різні види психотерапії, такі як індивідуальні та групові консультації з досвідченими психологами та психотерапевтами. Крім того, учасники програми можуть отримати безкоштовні консультації зі соціальних питань, зокрема з проблем з працевлаштуванням та отриманням житла.

Окрім психологічної та соціальної підтримки, програма #Поруч також надає можливість зайнятися корисними заняттями та розвагами. Це може бути участь у спортивних заходах, мистецьких та культурних подіях, волонтерська діяльність та інші активності, які допоможуть людям забути про свої проблеми та познайомитися з новими людьми.

Мета нашого проекту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

• військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

• біженцям з тимчасово окупованих територій;

• внутрішньо переміщених осіб;

• іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проекту #Поруч - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Також наші фахівці будуть працювати у

• Кропивницькому

• Дніпрі

• Запоріжжі

• Одесі

• Кропивницькому

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Житомир Здоровим» та Житомирської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням: