Робоча зустріч з представниками Житомирського регіонального офісу проєкту «ГОВЕРЛА»

Дата: 26.07.2023 10:54

Фото без описуВчора, 25 липня 2023 року в приміщенні будинку культури с.Тетерівка відбулася робоча зустріч з керівником Житомирського регіонального офісу проєкту «ГОВЕРЛА» Сергієм Гаращуком,  експертом з фінансів Валентиною Тимощук та фахівцем з нормативно-правового регулювання Дмитром Потургаєвим. В даній зустрічі взяли участь сільський голова Валентина Ільницька, керівники структурних підрозділів сільської ради, члени виконавчого комітету, депутати, старости та працівники апарату.

На зустрічі підіймалися питання про допомогу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», було обговорено процес бюджетування в громаді, процес розробки та фінансування цільових програм та стратегії розвитку громади. Разом з тим були висвітлені питання щодо основних проблем громади в комунальній,  соціальній та інших сферах.

В подальшому фахівцями Житомирського регіонального офісу «ГОВЕРЛА» буде здійснюватися експертна підтримка  в різних напрямках розвитку громади з метою  ефективної реалізації  даного проєкту на території Тетерівської територіальної громади.