Вітання сільського голови з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 14:29

Шановні жителі Тетерівської громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Незалежності України!

Саме ці дні нагадують нам про той шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Ми є свідками та учасниками подій, що мають визначальний вплив на майбутнє нашої Батьківщини  та добре розуміємо, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас -  і на фронті, і в тилу.

Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави. Вічна пам'ять усім, хто віддав своє життя за Україну. Переконана, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і обов’язково переможемо!

Щиро бажаю швидкої Перемоги нашій країні! Нехай спокій, щастя, любов та добробут запанують у кожному домі!

Слава Україні! Героям Слава!

Сільський голова                                                                               Валентина Ільницька