Екскаватор-навантажувач від проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 19.09.2023 09:47

Минулого тижня Тетерівська громада отримала новий екскаватор-навантажувач в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА», що став можливим завдяки  Агентству США з міжнародного розвитку та щирій підтримці американського народу.

Даний екскаватор-навантажувач буде передано комунальному  підприємству «Тетерів 2017» Тетерівської сільської ради, що займається благоустроєм громади. Така потужна техніка дасть можливість покращити та розширити перелік  комунальних послуг в громаді як в літній, так і в зимовий період.Фото без описуТетерівська громада в особі сільського голови Валентини Ільницької щиро дякує проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за таку необхідну підтримку і сподівається, що дана техніка максимально слугуватиме для блага громади.