Дата: 21.09.2023 15:08

В Тетерівській громаді відбувся обласний семінар «Зразкові музеї при освітніх закладах» для педагогічних працівників відповідальних за музейну та екскурсійно-краєзнавчу роботу закладів позашкільної та загальної середньої освіти Житомирської області.

Голова Тетерівської сільської ради Валентина ІЛЬНИЦЬКА та начальник відділу освіти Віктор ВЕСЕЛЬСЬКИЙ привітали учасників і гостей семінару.Фото без опису

Дистанційно до зустрічі доєднався заступник директора з навчально-виховної роботи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Дмитро ОМЕЛЬЧЕНКО.Фото без описуУчасники семінару мали можливість обговорити між собою актуальні питання. Зокрема, йшлося про організацію системної краєзнавчої роботи в музеях при освітніх закладах, про основні орієнтири діяльності комплексного закладу позашкільної освіти у екскурсійно-краєзнавчому напрямі, процес музеєзнавства в період адміністративно-територіальної реформи.Фото без описуЗгодом семінар продовжив роботу у зразковому меморіально-мінералогічному музеї Денишівського ліцею імені В.Г.Бондарчука та музеї історія села Висока Піч Високопічського ліцею.