Для переселенців і освітніх закладів. У Тетерівській громаді зібрали врожай з "Садів Перемоги"

Дата: 12.10.2023 15:32

Фото без описуУ Тетерівській громаді  зібрали врожай картоплі в рамках програми "Сади Перемоги"

До збору врожаю долучився апарат сільської ради, відділ освіти, будинок культури села Дениші, Денишівський ліцей  та працівники ЗДО «Сонечко»,  загалом майже 30 людей. В результаті спільних зусиль, було зібрано урожай в кількості 4,4 тонни (їстівної та посадкової) картоплі.

Фото без описуДля створення «Садів Перемоги» Тетерівська громада отримала від благодійників 700 кілограм картоплі різних сортів. Висадили її на вільному полі у Денишах.

Врожай розподілять між переселенцями та освітніми закладами Тетерівської громади. Частину врожаю залишать для висаджування наступного року.