Подарунок від Національної Асамблеї людей з інвалідністю отримали соціальні робітники КО «КУ «ЦСП» Тетерівської сільської ради», які надають соціальні послуги незахищеним категоріям населення Тетерівської сільської ради
Соціальні працівники комунальної організації «Комунальна неприбуткова установа «Центр надання соціальних послуг Тетерівської сільської ради» охоплюють соціальними послугами чимало одиноких і хворих осіб похилого віку. При нормативі обслуговування на одного працівника у сільській місцевості від 6 осіб, в середньому, на одного соціального робітника приходиться від 8 до 12 осіб. Впродовж дня надавачі соціальної послуги догляд вдома проходять не один кілометр. Щоденно соціальні робітники приносять замовлення для своїх підопічних: продукти харчування, ліки, продовольчі товари, забезпечують контроль за станом їх здоров’я, сплачують комунальні послуги, тощо. Окрім цього, робітники надають допомогу у виконанні хатніх справ, допомагають прибрати будинок та прилеглу територію, займаються пранням, допомагають у приготуванні їжі.
Безперечно, отримана технічна допомога у вигляді велосипедів, які було передано від Громадської спілки «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» для соціальних робітників Тетерівської громади, сприятиме покращенню умов роботи, організації надання соціальних послуг, стане у нагоді під час виконання функціональних обов’язків із надання соціальної допомоги людям похилого віку, особам з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах.
Благодійна допомога отримана комунальним підприємством в межах реалізації проекту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людини з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю, якій Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» реалізує спільно з Європейським Форумом з питань інвалідності.
Дякуємо за щедрість душі та небайдужість, адже добрі справи не залишаються непоміченими, оскільки допомога у цей нелегкий для всіх нас час – це не просто матеріальні цінності, а впевненість в тому, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.