ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ОСОБЛИВОСТЯМИ

Дата: 24.01.2024 14:42

ОБҐРУНТУВАННЯ

ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

24.01.2024 року в електронній системі публічних закупівель «Prozorro» розміщено оголошення щодо закупівлі «М'ясо (Філе куряче, охолоджене; М'якоть без кістки свинна, охолоджена; М'якоть без кістки яловича, охолоджена; Стегно куряче, охолоджене)» КОД ДК 021:2015 15110000-2   М’ясо (UA-2024-01-24-004965-a) за процедурою відкриті торги (з особливостями) очікуваною вартістю 250000,00 (Двісті п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок), в т.ч. ПДВ.

З метою забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня  2020 року № 1266 щодо оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості щодо закупівлі «М'ясо (Філе куряче, охолоджене; М'якоть без кістки свинна, охолоджена; М'якоть без кістки яловича, охолоджена; Стегно куряче, охолоджене)» КОД ДК 021:2015 15110000-2   М’ясо (UA-2024-01-24-004965-a),  повідомляємо:

Обґрунтування доцільності закупівлі. У зв’язку з необхідністю забезпечення харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти Відділу освіти Тетерівської сільської ради Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідними продуктами харчування.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги закупівлі визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичної витрати продуктів харчування у попередньому році та обсягу фінансування.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.  Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін, визначеного на базі цін постачальників та враховуючи аналіз ринкових цін та визначена в розмірі 250000,00 (Двісті п’ятдесят тисяч грн 00 коп), в т.ч. ПДВ.

Розмір бюджетного призначення затверджено тимчасовим кошторисом Відділу освіти Тетерівської сільської ради.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Додається окремим Додатком