Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та поводження з твердими побутовими відходами на 2024р.

Дата: 30.01.2024 13:56

На виконання пункту 2 статті 12 Закону України «Про ціни та ціноутворення» від 21 червня 2012року №5007-V1, з метою досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг , відповідно до пункту 3 статті 3 Закону України від 09.11.2017року №2189-V111 «Про житлово-комунальні послуги» зі змінами від 17.03.2020 року №533-1Х , постанови Кабінету Міністрів від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» , відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності , затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130 , Комунальне підприємство «Управління житлом експлуатація інфраструктури забезпечення» Тетерівської сільської ради інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та поводження з твердими побутовими відходами на 2024р.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ЗА ПОСИЛАННЯМ