Інформаційно-просвітницький захід "Захист персональних даних під час війни"
Для службовців органів місцевого самоврядування Тетерівської сільської ради 12.03.2024 року захід провела представниця ГО "Правозахисна асоціація" Фрірайтс" Олена Коваленко разом з майором поліції Катериною Грабчук, старшими лейтенантами поліції Тетяною Кривенко та Ярославою Гірською був проведений Інформаційно-просвітницький захід "Захист персональних даних під час війни".
Метою заходу було показати причини та наслідки використання персональних даних. Привернення уваги державної влади України, міжнародної та наукової спільноти до ризиків порушення приватності людини та необхідності проведення реформ у цій сфері.
Персональні дані під час війни - це те, де кожна людина може стати жертвою, незалежно від її місця перебування.
Було надано рекомендації, що можна зробити вже сьогодні, щоб вплинути на ситуацію, яка спровокувала негативні наслідки.
Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521- 57-53.
Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.