Жителі громади долучилися до акції «За чисте довкілля»

Дата: 19.03.2024 11:38

Суботник – це день, коли жителі нашої громади виходять на вулиці, щоб взяти участь у спільній роботі з догляду за своєю спільнотою. Ця традиція походить ще коли люди об’єднувалися, щоб взяти на себе відповідальність за збереження та поліпшення свого села. Суботники відіграють важливу роль у формуванні населення, культурного розвитку та екологічній свідомості громади.

Фото без описуЗа ініціативою депутата Умінської Наталії продовжено прибирання території с.Тетерівка,  а саме прибрали вул..Лугову і вул..Соснову та прилеглу територію біля траси. До спільної акції долучилися не байдужі громадяни та діти села Тетерівка.

Фото без описуКП «Тетерів 2017» Тетерівської сільської ради зібрали та вивезли на полігон все зібране сміття (Три ЗІЛА)!

Фото без описуШана та подяка всім учасникам прибирання!

Тетерівська сільська рада просить всіх інших громадян та депутатів, а також власників торгових точок долучитися до акції «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!».