У НАШІЙ ГРОМАДІ – ВЕСНЯНА ТОЛОКА! 03.04.24 - 02.05.24

Дата: 08.04.2024 13:40

Тож і цього року долучаємось до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»,  проводимо  місячник благоустрою - ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ В ГРОМАДІ.

Звертаємось до керівників усіх підприємств, установ, організацій (усіх форм власності) Тетерівської територіальної громади провести заходи з  благоусторою, санітарної очистки та озеленення власних, закріплених та прилеглих до підприємств, установ, організацій територій та інших локацій, які  цього потребують!

Закликаємо мешканців територіальної громади впорядковувати прилеглі до власних домогосподарств території, прибрати (не спалювати)  побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та інші відходи!

Запрошуємо  молодь та  усіх небайдужих , хто тимчасово мешкає у селах нашої громади   долучитись до прибирання та поліпшення естетичного, санітарного та екологічного стану  сіл громади.